O nas

Wszystko zaczęło się dzięki naszym dzieciom. To one stały się inspiracją do tworzenia.

Nasza pierwsza zabawka została zaprojektowana i stworzona przez Tatę- z myślą o naszym synku Czarku. Miał wtedy ponad 2 latka. Powstały wtedy tabliczki matematyczne (znacznie różniące się od dzisiejszych projektów),a my zachęceni dużym zainteresowaniem synka postanowiliśmy kontynuować małą ,,produkcję’’ zabawek w przydomowym warsztacie i tak powstały czerwone belki, które są w użyciu do dziś. Stopniowo wzbogacaliśmy nasz warsztat o kolejne narzędzia, kolejne pomysły zostały wcielane w życie i projekt rozrastał się.

Przełomem były narodziny naszego drugiego synka Marcelka- zrobiliśmy wtedy dla niego baby gym z zawieszkami i to był moment w którym pochwaliliśmy się naszymi dziełami dla szerszej publiczności. Najpierw znajomi, potem znajomi znajomych i tak zaczęły spływać pierwsze zamówienia- mogę to nazwać momentem, w którym firma zaczęła funkcjonować na pełnych obrotach.

Podczas trzeciej ciąży stworzyłam nasze miejsce w internecie, dzięki temu poznałam wiele wspaniałych kobiet- Mam, które pomogły mi poszerzać moją wiedzę i horyzonty. To był kolejny krok w stronę samorozwoju i ewaluacji firmy.

Dziś prowadząc firmę (z trójką maluchów na stanie) czuję ogromną satysfakcję z tego, że tworzymy piękne i funkcjonalne zabawki dla innych, cieszymy się z każdego zamówienia i z tego, że poszerzamy grono odbiorców. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, każdy sprawia nam radość tworzenia- wciąż mamy nowe pomysły, aby wychodzić naprzeciw również nowym wyzwaniom.